Категорії Інформація
Каси Додати подію
БУМБОКС
10 жовтня 2024

БУМБОКС

Ціна: 169 PLN

Klub koncertowy B90
Elektryków, 80-980 Gdańsk
Купити квиток

Замовити квитки на "БУМБОКС"

Про подію

Два з половиною роки поспіль на концертах Бумбокса можна почути фразу: "Цей концерт не є комерційним", Це не зовсім так -  ми всіма силами намагаємося зробити кожний концерт турів у США, Європі, Канаді, Великобританії, - скрізь, максимально прибутковим. Намагаємося не тільки потужно зіграти, але зібрати якомога більше грошей. Це наша скромна місія - через Фонд Андрія Хливнюка забезпечить Сили Оборони України необхідними речами. Виконання якої можливо завдяки кожному з вас, хто приходить на концерти, купуєте мерч, робить донати.

Найкращим компліментом гурту є ваші коментарі після концерту на кшталт "як вдома побувати", ваша довіра, коли ви купуєте прапори з символікою Бумбокс, ваші гроші, які ви передаєте просто з рук у руки після концерту. Нам дуже подобається грати для всіх, хто як жартує Андрій Хливнюк, знає "пару слів" з пісень Бумбокса, але ще більше нам подобається разом з вами робити важливі справи.

Тому в жовтні ми їдемо в тур Європою. Одинадцять країн, сімнадцять міст, три промо-агенції - в нас з вами меломанія і ми з вами, друзі, беремо участь в Дронотурі. Який повинен продовжуватися поки Україна не переможе. Якщо ви зараз у Фінляндії, Швеції, Нідерландах, Польщі, Чехії, Австрії, Словаччині, Швейцарії, Франції, Бельгії, Угорщині - приходьте послухати "улюблену банду", і зробити свій внесок у спільну мету на шляху до перемоги. Так, ми співаємо і граємо музику, а ще купуємо Мавіки, генератори, антени, Реби, FPV і багато чого іншого. І одне з найкращих почуттів, коли хлопці та дівчата, захисники та захисниці з передової кажуть: "Дякуємо. Передавайте на концертах привітання." Приходьте, ми передамо.

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код