Категорії Інформація
Каси Додати подію
Kalush Orchestra
01 грудня 2023

Kalush Orchestra

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 89 PLN

Klub Parlament
Świętego Ducha 2, 80-834 Gdańsk
KALUSH ORCHESTRA
KALUSH ORCHESTRA
02 грудня, 20:00 Краків 89 PLN Купити
10 грудня, 20:00 Варшава 89 PLN Купити

Про подію

Гурт KALUSH давно відомий своїми постійними експериментами та цікавими колабораціями. Так, спеціально під Eurovision Song Contest 2022 був створений Kalush Orchestra, де вже до фірмового реп-виконання пісень фронтмена Олега Псюка додались традиційні українські фольклорні мотиви, які стали візитівкою гурту та призвели до перемоги на Євробаченні.

На цьому експерименти не закінчуються – восени гурт відправляється в короткий міні тур: нові англомовні треки, нове звучання популярних хітів, яке можна буде почути тільки в цьому унікальному турі, який складатиметься з п’яти концертів, в яких на сцені не буде Олега Псюка. 

В чому унікальність туру розповідає Олег: «Ми постійно знаходимося в пошуках нового звучання, міксуємо стилі, створюємо фіти. І ось, я подумав, – а як це буде, якщо мої куплети переспіває Тимофій,  TAB або КИЛИММЕН тільки зовсім в інакшому стилі. Ми спробували й вийшло щось дійсно неординарне! Хочемо з вами поділитися, тож запрошую! Не пропустіть,  адже концертів буде лише п’ять!»

Як будуть звучати пісні Kalush Orchestra, а особливо реп-партії фронтмена у рожевій панамі Олега Псюка у виконанні інших учасників гурту, можна побачити вже дуже скоро на офіційних сторінках KALUSH в соціальних мережах та почути в живу в рамках міні-туру, який відбудеться у грудні. Не пропустіть унікальну концертну програму, яка більше не повториться.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код